Eskapady Kresowe po raz drugi

1
1287

Końcówka września w Zamościu będzie dla miłośników dalekich i ekstremalnych podróży idealnym czasem, by wziąć udział w drugiej edycji Festiwalu Podróży – Eskapady Kresowe 2016.

Organizatorem II Zamojskiego Festiwalu Podróży jest Zamojskie Towarzystwo Turystyczne. Na krótki czas 30 września – 2 października 2016r. do Zamościa udało się zaprosić wielkie nazwiska podróży i przygody.
Z Poznania przyjedzie zdobywca Mount Everestu i Korony Ziemi Bartłomiej Wróblewski, z Warszawy wielki podróżnik i polarnik, redaktor TVP Ryszard Czajkowski. Zobaczymy ponownie Aleksandrę Dzik, która opowie o zdobyciu ” Snieżnej Pantery”. Jacek Wnuk zabierze uczestników w podróż do Czeczenii. Marek Marcola opowie o swojej podróży do magicznych Indii, a Janek Cios i Jacek Podkościelny podzielą się relacją ze swojej ostatniej udanej wyprawy na Mont Blanc od strony włoskiej.

Uroczyste otwarcie “Eskapad Kresowych 2016” będzie miało miejsce w Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” w piątek 30 września o godz. 18.00. Szczegółowy program na plakacie.

Bilety wstępu na dany dzień festiwalu są do nabycie w kasie kina – 5zł. Członkowie Zamojskiego Towarzystwa Turystycznego uczestniczą w festiwalu bezpłatnie.

Nowy Kurier Zamojski ma zaszczyt być patronem medialnym II Zamojskiego Festiwalu Podróży “Eskapady Kresowe 2016”.

 

Poprzedni artykułTo tylko ćwiczenia!
Następny artykułWrześniowe poranki z Parauszkiem
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments