Wyścigi kolarskie wokół Zamościa

4
1199

Uczestnicy wyścigów kolarskich opanują drogi w miejscowościach Gminy Zamość i Łabunie w dniach 17 i 18 sierpnia. Imprezę organizują Klub Sportowy “Agros” z Zamościa, Okręgowy Związek Kolarski w Lublinie przy współpracy z Wójtem Gminy Zamość oraz Wójtem Gminy Łabunie.

W wyścigu wezmą udział zawodnicy i zawodniczki urodzeni w latach 2002-2003 oraz juniorki młodsze i juniorzy młodsi.

Pierwszy start w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Kolarstwie zaplanowano na 12.00 w środę 17 sierpnia na trasie Kalinowice – Pniówek – Kalinowice.

Największa liczba kolarzy ruszy w zwartek, 18 sierpnia o godz. 11.00. Zawodnicy będą ścigać się na trasie: Kalinowice (Szkoła) – Pniówek – Rachodoszcze – Boża Wola – Majdan Ruszowski – Łabunie (ul. Lipowa-ul. Armii Krajowej-ul. Partyzantów-ul. Lipska) – Ruszów – Ruszów Kolonia – Zalesie – Pniówek – Kalinowice

Wyścigi będą rogzrywane przy częściowo zatrzymanym ruchu drogowym.

 

Poprzedni artykułNocny spływ Wieprzem
Następny artykułFestiwal Siatkówki na Osiedlach
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
czytam :)

hmmm…. coś się nie zgadza, impreza jest w dniach 17-18 sierpnia czyli środa i czwartek, następnie piszecie wtorek , środa czyli jednak byłoby 16-17 ??

czytam :)

coś nie gra z kalendarzem. Skoro wyścigi są 17 i 18 sierpnia czyli środa i czwartek. Dalej w opisie jest że wtorek (17?)i środa (18 ?) Patrzę i patrzę w kalendarz i nie wiem kto ma inny 🙂

Nowy Kurier Zamojski
Reply to  czytam :)

My mamy inny 😉 Poprawione. dziękujemy.

Tadeusz K.

“Wyścigi będą rozrywane…”
Tomku, oby tylko kolarzy nie rozerwało, młodzi są -szkoda