Nowa hala sportowa i remont kortów tenisowych

0
1086

Pod koniec lipca br. ruszyła budowa zadaszenia kortów tenisowych z zapleczem szatniowo-sanitarnym oraz wymianą nawierzchni sportowej kortów na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.
W ramach prac, które zgodnie z umową zakończą się 15 listopada 2016r., zostanie wykonana hala tenisowa trzykortowa o nawierzchni akrylowej wielofunkcyjnej umożliwiającej również uprawianie takich dyscyplin, jak piłka siatkowa, ręczna, koszykówka. Powierzchnia całej wykonywanej zabudowy to 2 024,60 m2.
Wykonawcą prac jest Mcm Project sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, a nadzorcą P.W. “SBR PROJECT” z Biłgoraja. Koszt inwestycji to 2 838 225.00 zł brutto. Zadanie dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz środków unijnych.
Oprócz tego, na terenie OSiR remontowane są budynki po zapleczu odkrytej pływalni (budynek filtrowni). Remont polega na adaptacji istniejącego budynku o pow. 285 m2 pod potrzeby sali ćwiczeń siłowych. Siłownia zostanie wyposażona w nowoczesny sprzęt sportowy zakupiony w ubiegłym roku ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dostępnych w ramach RPO Województwa Lubelskiego 2007- 2013.
Koszt inwestycji to 499 218,33 zł. Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu w ramach Programu Budowy Hal Tenisowych – edycja 2015 r.

Poprzedni artykułWakacyjny piknik rodzinny w Hubalach
Następny artykułCasting w hotelu za Zamojskiej Starówce
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments