Festyn z susłem

0
977
gok.gminazamosc.pl

Samorząd Gminy Zamość, Sołtys i Rada Sołecka Mokrego, Koło Gospodyń Wiejskich w Mokrem, Ochotnicza Straż Pożarna w Mokrem, Szkoła Podstawowa w Mokrem, Wspólnota Gruntowa Wsi Mokre, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z siedzibą w Mokrem, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z siedzibą w Wysokiem są organizatorami Festynu rodzinnego z susłem.

Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 sierpnia na boisku śródleśnym w Mokrem. Impreza rozpoczyna się o 15.00

Program jest dosłownie “wypchany” atrakcjami dla małych i dużych. Na sam początek wystąpi cyrk “Fokus”, odbędzie się także pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu grupy Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem. Jak na Mokre przystało, nie zabraknie także akcentu lotniczego: zaplanowano pokaz modeli latających, a o lataniu opowiedzą pracownicy Aeroklubu Ziemi Zamojskiej, którzy będą mieli swoje stoisko na festynie.

Strażacy zaprezentują pokaz ratownictwa technicznego OSP oraz zasady udzielania pierwszej pomocy. Poprowadzą także sprawnościowe zabawy strażackie.

Policjanci z KMP Policji w Zamościu będą oznakowywali rowery – warto skorzystać. Będzie można także wsiąść do radiowozu i wyjść bez mandatu.

Imprezę zakończy wspólna zabawa ze znakomitym zespołem Tango.

Więcej szczegółów na plakacie.

fot.gok.gminazamosc.pl

Poprzedni artykułNiezła muza!
Następny artykułGorrrące rytmy na Rynku!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments