A festiwal trwa

0
969
GAIA

W Szczebrzeszynie od rana do nocy wciąż ciekawi goście.

We wtorek 2 sierpnia od rana było tłoczno pod festiwalowym namiotem. Na porannych warsztatach dla dzieci gościem specjalnym był Grzegorz Kasdepke.Na stoisku Sokołowa smakowitości regionalne gotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Bodaczowa.

Popołudnie zdominowały spotkania autorskie z Katarzyną Tubylweicz i Grażyną Plebanek. Redaktor Nogaś z radiowej „Trójki” rozmawiał z Łukaszem Orbitowskim I Maciejem Kołodziejczykiem. Na festiwalu można przedpremierowo kupić najnowszą powieść Grażyny Plebanek „Pani Furia”.

W środę, 3 sierpnia e ramach Spotkań autorskich w Szczebrzeszynie gościli: Szczepan Trwardoch, Olga Tokarczuk oraz Jan Henrik Swahn. Wieczorem na Rynku wystąpił Zbigniew Wodecki z grupą Mitch&Mitch

Przypominamy, że Festiwal Stolica Języka Polskiego trwa do 7 sierpnia. W programie jeszcze mnóstwo fascynujących rozmów, spotkań i wydarzeń. Jeszcze dzisiaj od 15.00 rozmowa z Korą i Kamilem Sipowiczem o ich życiu tutaj na Roztoczu. O 16.00 rozpoczynają się spotkania autorskie. dzisiaj gośćmi w Szczebrzeszynie będą: Mariusz Szczygieł, Michał Książek i Stanisław Łubieński. Wieczorem o 20.30 w parku zamojskim odbędzie się koncert Adama Struga z zespołem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami festiwalu TUTAJ

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments