Najzdolniejsi 2016 – lista nagrodzonych

4
3374

Dzisiaj przed południem na schodach zamojskiego Ratusza odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2015/16.
Prezydent miasta Zamość Andrzej Wnuk wręczył nagrody uczniom zamojskich placówek oświatowych. Nagrodzeni zostali laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez lubelskiego kuratora oświaty, laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych.
Z rąk Prezydenta nagrody odebrali także uczniowie za wybitne osiągnięcia artystyczne na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym.

 

W kategorii konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych nagrodzono:

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu:

Kinga Mazur
Klaudiusz Tomasz Koza
Maciej Duda
Bartosz Robert Goleniec
Zuzanna Misztal
Jakub Dras
Tomasz Madeja

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Julia Magdalena Wiater
Michał Zabiciel
Aleksandra Monika Magryta
Maria Barczewska

Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu

Aleksandra Frąc

Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu 

Filip Wachowicz

Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu

Dorota Kleban
Paulina Dziuba
Kamil Rogalski
Katarzyna Turczyn

Zespół Szkół Nr 4 w Zamościu, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego

Filip Robertt Szlingiert
Patryk Furmańczuk
Zofia Iwaniec

Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zespole Szkół Nr 6 w Zamościu

Kamila Hereta

Zespół Szkół Społecznych, I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu

Zuzanna Pizun
Michał  Szyszka
Danuta Cupiał
Aleksandra Ważny
Nina Kowalczyk

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu

Paweł Mróz

 

W kategorii konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów nagrodzono:

Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu

Zuzanna Pikor
Aleksandra Katarzyna Kaźmierczak
Wiktoria Tochman

Gimnazjum nr 7 Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Zamościu

Parasiewicz Mateusz Andrzej
Godzińska Ewelina
Małyszko AleksandraKatarzyna
Lechowicz Kacper Jan

Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu

Dubel Julia
Bender Aleksandra
Stepanienko Karol
Pizoń Piotr
Hasiak Aleksandra
Gontarz Tymon
Oberda Jakub
Smól Tomasz
Wachowicz Wiktor
Kołcon  Karolina

Zespół Szkół nr 3, Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu 

Zub Jakub
Duszejko Julia
StańczaK Magdalena
Mazurek Daniel
Wybranowska Patrycja
Duda Karol

Zespół Szkół nr 4 w Zamościu  Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Kalicińska Agnieszka Anna
Tyrka Michał
Greszta Patryk
Puławska Michalina Iwona
Korneluk Justyna

Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

Jasiński Wojciech
Plewa Arkadiusz
Lewkowicz Paweł Tomasz
Kropornicki Konrad
Kowalczuk Karol
Duma Mateusz
Żerebiec Jakub
Stępniak Karolina Maria
Mazurek Karol
Bartosiewicz Piotr

Gimnazjum nr 6 w Zespole Szkół nr 6 w Zamościu

Zalewski Mateusz

I Społeczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Zamościu

Rudzińska Anna
WitucH Katarzyna
Radliński Michał
Szyszka Łukasz
Załoga Przemysław
Zastąpiło Marek
Wnuk Maciej
Lewandowski Przemysław
Kotlińska Zuzanna

Katolickie Gimnazjum im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu 

Tymosz Wiktoria
Zwolak KarolinaElżbieta
Witkowski Jakub
Brożek Grzegorz
Nagrodzeni zostali laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych:

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu

Buryło Karolina
Wituch Łukasz
Novoa-Musiej  Sebastian
Rusztyn Przemysław
Jabłoński Maciej
Kudyk Michał
Kuźma Rafał

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu

Piątek Diana

III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu

Paszko Diana Patrycja
Malec Konrad
Adamiak Jakub
Kliza Marcin
KasiuraDorota
Tymicka Aleksandra
Zając Iwona
Wolanin Dawid
Kasjaniuk Paweł
Karwowski Bartłomiej

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Rybczyńska Oliwia Wiktoria
Kwiecińska Aleksandra
Flis Paweł
Szczerbińska Inga
Łoza Krzysztof
Koss Damian
Cieplicka Patrycja
Witkowski Marcin
Rębisz Ilona
Rybak Daniel
Bieliński Adrian
Gałaszkiewicz Piotr
Leńczuk Dominik
Michalczuk Adrian
Rębisz Wojciech

Nagrody odebrali także laureaci konkursów artystycznych:

Lenkiewicz Zuzanna
Krzyżanowska Livia
Marecka Kinga
Krajewska Sylwia
Bożek Albert
Kudełka Anna
Malicka Maria
Ogińska Maria
Śledź Kamila
Tochman Wiktoria
Olejarczuk Agata
Kordyaczny Maciej
Żukowska Agata
Zimon Nicole
Dobrowolska Natali
Garbata Oliwia
Młodzianowska Zuzanna
Mojżesz Amanda
Mojżesz Marlena
Nizioł Izabela
Różańska Adriana
Rzemieniuk Justyna
Mazur Mateusz
Wiatr Martyna

 

 

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jurek

mogli tą imprezę przenieść do parku, a nie fotografować się na tle akurat remontowanych schodów. brak wyczucia.

laureat

Poprosimy o zdjęcia dzieci nagrodzonych ze szkół podstawowych, niestety nie było możliwości zrobić zdjęcie bo z dołu nic nie było widać.

Tomasz Krywionek
Reply to  laureat

Umieściliśmy wszystkie zdjęcia, które zrobiliśmy

zniesmaczona

panu prezydentowi tylko berła i korony nie dali, poddani wspinali się na schody aby dotknąć dłoni włodarza – to miało być chyba Święto tych młodych zdolnych ludzi a nie hołd dla prezydenta