Plaża Open w Zamościu

0
1479

Projekt Plaża Open jest największym cyklem turniejów siatkówki plażowej w ramach Mistrzostw Polski. Już za kilka tygodni rozgrywki sportowe z udziałem najlepszych polskich drużyn zagoszczą w Zamościu. Tegoroczny turniej odbywa się w pięciu miastach Polski: Gdańsk, Rybnik, Łódź, Zamość oraz Białystok.

W Zamościu Plaża Open zagości po raz pierwszy, Zamość jest jedynym miastem debiutantem wśród tegorocznych miast goszczących turniej. Areną zmagań siatkarzy i siatkarek plażowych, walczących w eliminacjach mistrzostw Polski będzie Rynek Wielki.

logo2016

W Zamościu zdecydowanie brakowało tego typu wydarzenia, a podobne projekty funkcjonują w Europie już od dawna. Dlatego też władze miasta postanowiły współorganizować jeden z turniejów Plaży Open, która jest nam dobrze znana z przekazów medialnych – mówi Marek Gajewski, Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Zamość i dodaje: Nie brano pod uwagę żadnego innego miejsca, niż Rynek Wielki – ze względu na jego atrakcyjność i innowacyjność.

Siatkarskie emocje w Zamościu zaplanowano na 22-24 lipca. Już niebawem w Ratuszu odbędzie się konferencja prasowa dotycząca tego wydarzenia, więc będziemy mogli podać więcej szczegółów tej siatkarskiej fiesty.

cag

 

 

Poprzedni artykuł“Balladyna” Szkolnego Koła Teatralnego „Furror Teatrum”
Następny artykułHistoria mojej małej Ojczyzny
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments