Plaża Open w Zamościu

0
1440
GAIA

Projekt Plaża Open jest największym cyklem turniejów siatkówki plażowej w ramach Mistrzostw Polski. Już za kilka tygodni rozgrywki sportowe z udziałem najlepszych polskich drużyn zagoszczą w Zamościu. Tegoroczny turniej odbywa się w pięciu miastach Polski: Gdańsk, Rybnik, Łódź, Zamość oraz Białystok.

W Zamościu Plaża Open zagości po raz pierwszy, Zamość jest jedynym miastem debiutantem wśród tegorocznych miast goszczących turniej. Areną zmagań siatkarzy i siatkarek plażowych, walczących w eliminacjach mistrzostw Polski będzie Rynek Wielki.

logo2016

W Zamościu zdecydowanie brakowało tego typu wydarzenia, a podobne projekty funkcjonują w Europie już od dawna. Dlatego też władze miasta postanowiły współorganizować jeden z turniejów Plaży Open, która jest nam dobrze znana z przekazów medialnych – mówi Marek Gajewski, Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Zamość i dodaje: Nie brano pod uwagę żadnego innego miejsca, niż Rynek Wielki – ze względu na jego atrakcyjność i innowacyjność.

Siatkarskie emocje w Zamościu zaplanowano na 22-24 lipca. Już niebawem w Ratuszu odbędzie się konferencja prasowa dotycząca tego wydarzenia, więc będziemy mogli podać więcej szczegółów tej siatkarskiej fiesty.

cag

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments