VII MISTRZOSTWA POLSKI URZĘDÓW WOJEWÓDZKICH W PIŁCE NOŻNEJ

0
999

Wojewoda lubelski i dyrektor generalny Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie serdecznie zapraszają na VII Mistrzostwa Polski Urzędów Wojewódzkich w Piłce Nożnej, które odbędą się w dniach 10-12 czerwca 2016 roku w Zamościu. Początek rozgrywek – sobota 11 czerwca godz. 09.00 na boiskach OSiR Zamość, przy ul. Królowej Jadwigi 8.

Mistrzostwa rozgrywane są pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Wojewody Lubelskiego, Prezydenta Miasta Zamość, Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Patronatu medialnego udzieliły: TVP O/Lublin oraz Radio Lublin.

W rozgrywkach bierze udział 15 zespołów złożonych z pracowników Urzędów Wojewódzkich. Reprezentowane będą: Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu, Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim, Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi, Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie, Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie, Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku, Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku, Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach, Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie oraz Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie jako gospodarz Turnieju.

Zespoły zostaną podzielone na 3 grupy. Każda grupa będzie złożona z 5 drużyn.

Faza eliminacyjna rozgrywana będzie w sobotę 11 czerwca 2016 r. Drużyny w grupach grają według systemu „każdy z każdym”. Do fazy pucharowej awansują 2 najlepsze drużyny z każdej grupy oraz 2 drużyny, które zajmą 3 miejsce z najlepszym bilansem spotkań z pozostałymi drużynami.

Spotkania ćwierćfinałowe i półfinałowe rozgrywane będą w sobotę 11 czerwca 2016 r. Najlepszych 8 drużyn wyłonionych w fazie eliminacyjnej zagra systemem pucharowym.

Do finału awansują zwycięskie zespoły w spotkaniach półfinałowych. Drużyny, które przegrają swoje spotkania zagrają w spotkaniu o 3 miejsce. Faza finałowa rozgrywana będzie w niedzielę 12 czerwca 2016 r. W wielkim finale Mistrzostw spotkają się dwa najlepsze zespoły fazy pucharowej, które będą walczyły o puchar przechodni Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Puchar Wojewody Lubelskiego.

Liczba zawodników na boisku to 6+1. Czas trwania meczu w fazie eliminacyjnej wynosi 2 x 12 minut, w fazie pucharowej – spotkania ćwierćfinałowe i półfinałowe – wynosi 2 x 12 minut, zaś finałowe – wynosi 2 x 15 minut.

źródło: OSIR

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments