Aktorzy do filmu poszukiwani

0
896

Weź udział w filmie z okazji 90-lecia zamojskiego kina

 

Z okazji 90 – lecia zamojskiego kina powstaje film ilustrujący historię jednego z najstarszych kin w Polsce. Poszukiwane są osoby w każdym wieku, które przed kamera podzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z kinem. Jest to doskonała okazja, aby poznać tajniki pracy na planie z profesjonalna ekipą filmową i reżyserem.

Zamojskie kino jest jednym z najstarszych kin w Polsce. Rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 1926 r. jako Kinoteatr „Stylowy”. Z 581_840x420okazji jubileuszu powstanie film, rejestrujący wspomnienia zamościan dotyczące lokalnego kina.

Historyczne nagranie zarejestrują Dorota i Wojciech Nowakowscy wraz z ekipą filmową – twórcy firmy producenckiej N-Vision, autorzy wielu filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych realizowanych dla różnych stacji telewizyjnych, a także teledysków, reklam, filmów promocyjnych oraz filmów fabularnych.

Nagrania do filmu odbędą się w niedzielę 19 czerwca 2016 roku w godzinach 11:00-20:00 w CKF Stylowy w Zamościu. Zachęcamy do udziału. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 czerwca 2016 roku telefonicznie pod numerem telefonu 84 639 23 13 lub drogą mailową pod adresem [email protected]

Szczegółowe informacje: www.stylowy.net/aktualności

Premierowy pokaz filmu odbędzie się w CKF Stylowy podczas jubileuszu 90-lecia. Film zostanie później udostępniony w internecie.

Zostań bohaterem historycznego nagrania, zarejestruj swoje wspomnienia!

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments