1. Zamojska Giełda Minerałów i Biżuterii

1
1460

jewelry-420018_1920Zamojski “Rolniczak”, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu jest organizatorem 1. Zamojskiej Giełdy Minerałów i Biżuterii. Impreza odbędzie się w dniach 18-19.06.2016 r. w hali sportowej ZSP nr 5 w Zamościu -“Rolniczak”. Wstęp wolny.

Podczas giełdy prezentowana będzie biżuteria ze srebra, pereł, bursztynu, kamieni naturalnych oraz minerały z całego świata. Weźmie w niej udział ponad 20 wystawców z całej Polski.

Organizatorem wydarzenia jest firma “ŚWIAT PEREŁ” oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Zamościa Andrzej Wnuk. Honorowe otwarcie 1. Zamojskiej Giełdy Minerałów i Biżuterii przez Prezydenta Andrzeja Wnuka nastąpi w sobotę o godzinie 10:30.

Podczas giełdy będzie można kupić biżuterię w cenach hurtowych oraz wygrać upominek od wystawców podając swoje imię oraz numer telefonu i wrzucając go do przygotowanej urny. Dla najmłodszych został przygotowany kącik dziecięcy z wyjątkowymi kolorowankami.quartz-337646_1920

Podczas giełdy promowany będzie także kierunek TECHNIK GEOLOG , który jest wyjątkowością w naszym regionie. Jest to cenny kierunek, z uwagi na to, iż australijska firma planuje otwarcie w naszym województwie kopalni węgla kamiennego i ma zapotrzebowanie na 10 tys. specjalistów, inżynierów oraz techników geologów.

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
daciobragga

Zapraszam serdecznie! To świetna okazja aby zapoznać się z minerałami oraz obejrzeć biżuterię tworzoną przez polskich artystów. Można również dokonać zakupu biżuterii jak i minerałów po okazyjnych, często hurtowych cenach.