Kolorowa ciężarówka Kinder Joy – miasteczko na Rynku Wielkim (zdjęcia)

0
3569

Dzieci w Zamościu będą miały okazję do świetnej zabawy dzisiaj w niedzielę 22 maja w godzinach 10.00 do 19.00 na Rynku Wielkim. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji wymierzonych wprost w gusta najmłodszych.

Gwiazdami imprezy będą niezwykli akrobaci Crazy Friends. Wykorzystując profesjonalną trampolinę poszybują z podnieb­nymi ewolucjami tworząc jedyne w swoim ro­dza­ju powietrzne show. W programie zapre­zen­to­wa­ne zostaną pokazy freestyle, kombinacje różnych rodzajów salt, przygotowane przez zawodowców: Adam Kierzkowski oraz Jakub Valles.

W ramach pokazów żonglerki ekipa Crazy Friends zaprezentuje swoje umiejętności i pokaże niezwy­kłe tricki z użyciem profesjonalnych piłeczek. Dzieci będą mogły nie tylko przyglądać się, ale również spróbować nauczyć się żonglerki, wyko­rzystując do tego specjalne chusty.

Dzięki pomocy doświadczonych ani­matorów dzieci będą miały okazję obej­rzeć i poćwiczyć tricki oraz opanować podstawy zabawy takimi rekwizytami jak kendama czy dia­bolo. Osoba używająca kendamy musi wykazać się zręcznością i precyzją, natomiast diabolo wy­ma­ga dynamiki. Dla dzieci będą organizowane konkursy z nagrodami oraz pamiątkowe dyplomy.

Życzymy słonecznej pogody i udanej zabawy.

 

 

Poprzedni artykułWizyta Prezydenta RP Andrzeja Dudy na Zamojszczyźnie
Następny artykułDzień Dziecka w kinie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments