VI Festiwal Talentów Młodzieży Zamość 2016 

0
915
fot. facebook - Solaris
GAIA

Solaris gościem specjalnym, w jury Jolanta Kalinowska – Obst i Witold Paszt.

W środę, 13 kwietnia o godz.10.00 w Klubie 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu rozpocznie się VI Festiwal Talentów Młodzieży Zamość 2016. VI FTM odbędzie się pod hasłem „Pozwólmy młodym rozwinąć skrzydła”. Gościem specjalnym festiwalu będzie zespół SOLARIS.

Festiwal jest skierowany do uczniów zamojskich szkół ponadgimnazjalnych i wychowanków placówek oświatowych skupiających młodzież ponadgimnazjalną, którzy chcą zaprezentować swoje pasje, zainteresowania, talenty lub hobby.  Swój talent uczniowie mogą przedstawić w prezentacji scenicznej w  kategoriach: muzyka i śpiew, małe formy sceniczne (teatr, recytacja, kabaret, itp), sztuki plastyczne oraz fotografia, taniec i inne sztuki.

Uczestników będzie oceniać Jury, w którym zgodzili się zasiąść: Jolanta Kalinowska-Obst (choreograf oraz kierownik artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”), Witold Paszt (wokalista, kompozytor, założyciel i członek zespołu VOX), Jerzy Tyburski (plastyk, dyrektor BWA w Zamościu).

Wstęp na widownię festiwalu jest wolny, jednakże od osób, które nie posiadają imiennych zaproszeń oraz od zorganizowanych grup szkolnych organizator oczekuje zgłoszeń telefonicznych pod nr 84 639 57 17 lub e-mail: [email protected]

Organizatorem festiwalu jest Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu. Patronat honorowy nad festiwalem objął prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

Partnerami organizacyjnymi są: Klub 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu oraz zamojskie wyższe uczelnie: Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna z siedzibą w Zamościu.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments