Delegacja z Iranu odwiedzi Zamość

2
1562

Kilkunastoosobowa delegacja przedsiębiorców z Iranu przyjedzie do Zamościa w poniedziałek, 22 lutego. Goście z Azji wraz z zamojskimi przedsiębiorcami będą omawiać sposoby rozwinięcia współpracy gospodarczej.

Opiekunem merytorycznym wizyty delegacji irańskiej w Zamościu jest Unia Szefów Firm Zamojszczyzny. Na oficjalnej stronie Unii Szefów czytamy: „Sympozjum może stać się impulsem dla przedsiębiorców z Zamojszczyzny, którzy są zainteresowani rozwinięciem swojej działalności. Mamy nadzieję, że zaowocuje ono co najmniej kilkoma interesującymi kontraktami” – to słowa Jacka Sochy, prezesa Unii Szefów Firm Zamojszczyzny

Wiztyta rozpocznie się od konferencji prasowej w Hotelu koronny o godz.15.00. Do dyspozycji mediów będą: Pan Ramin Mehmanparast, ambasador Islamskiej Republiki Iranu, Pan Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego, Pan Andrzej Wnuk, prezydent Zamościa oraz Pan Vahid Tahery, prezes Polsko-Irańskiej Izby Handlowej.

Bezpośrednio po konferencji rozpocznie się sympozjum gospodarcze, którego organizatorem jest Unia Szefów Firm Zamojszczyzny. Uczestnicy spotkania zastanowią się nad sposobami rozwoju kontaktów gospodarczych. Swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Rządu RP, Banku Gospodarstwa Krajowego, zamojskiego Urzędu Miasta, a także polscy przedsiębiorcy współpracujący już ze stroną irańską.

O praktycznych aspektach prowadzenia biznesu w Iranie opowie Vahid Tahery, prezes Polsko-Irańskiej Izby Handlowej. Z kolei potencjał gospodarczy regionu lubelskiego nakreśli Artur Habza, dyrektor Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. W programie sympozjum także wiele innych ciekawych wystąpień o prowadzeniu biznesu z Iranem.

- reklama-
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J

Jakieś namiary aby móc wziąć udział w sympozjum?

Admin
Reply to  J

Witamy,
proszę dopytać w Unii Szefów: http://www.uniaszefow.pl/kontakt/