Nowe place zabaw w Zamościu

1
1513

Rzecznik Marek Gajewski informuje, że od 1 października dzieci z dwóch zamojskich osiedli będą mogły bawić się na nowocześnie wyposażonych placach zabaw na terenie miasta.

Na Osiedlu Kilińskiego trwają ostatnie prace polegające na wyposażeniu terenu sportowo-rekreacyjnego obok istniejącego placu zabaw. Wykonuje je firma GRUPA HYDRO. Koszt prac to 79 175,10 zł.
Na osiedlu Św. Piątka powstanie plac zabaw wraz z monitoringiem. Tu prace wykonuje firma APIS. Koszt inwestycji to 104 635,17 zł.

 

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwia

Witam, a co z osiedlem Zamoyskiego? Na wszystkie kolory mamy tylko jeden plac zabaw dla dzieci nie liczę tych małych starych zardzewiałych huśtawek i zjeżdżalni co mają 20 lat i są niebezpieczne oraz są nie ogrodzone. Na tym jedynym placu jest taki tłok, że starsze dzieci dosłownie depczą młodsze, gdy idę tam z moimi trzema córkami to biegam za każdą aby mi się nie zgubiły w tym tłumie. Dzieci się kłócą o jedna zjeżdżalnie w ogóle w sezonie letnim, musimy jeździć na plac zabaw na innym osiedlu. Na co idą nasze pieniądze z czynszu z usług remontowych itp? Najwyższy czynsz w mieście i nie ma co robić z dziećmi na tym osiedlu.