Zamość: Wypadek na skrzyżowaniu

2
4070
Fot. KM Policji w Zamościu
-reklama-provident sepator yamahaszkola

26-letnia kierująca mercedesem trafiła do szpitala, po tym jak na skrzyżowaniu w jej pojazd uderzył 23-letni kierujący samochodem marki Renault. Prawdopodobnie przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 23-latka. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia oraz apelują o ostrożność na drodze.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj około godziny 20:30 na jednym z zamojskich skrzyżowań. Jak wstępnie ustalili mundurowi 23-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn kierując samochodem marki Renault poruszał się ul. Wojska Polskiego w kierunku ul. Piłsudskiego i będąc na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 26-letniej kierującej mercedesem, która jechała od ul. Wiejskiej w kierunku ul. Wojska Polskiego.

Do szpitala została przewieziona kierująca mercedesem zamościanka. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Z uwagi na powstałe w pojazdach uszkodzenia mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne obu samochodów. Zabezpieczony procesowo został także pojazd, którym poruszał się 23-latek.

Policjanci z Zamościa prowadzą postępowanie, które wyjaśni szczegółowy przebieg i przyczynę wypadku.

Mundurowi apelują o zachowanie ostrożności na drodze. 

Reklamy

źródło: KM Policji w Zamościu

 

-reklama-

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj