-reklama-providentsepatoryamahaszkola

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zamościu zakończyło budowę drugiego budynku wielorodzinnego przy ul. Chłodnej 9 w Zamościu. W ramach inwestycji powstały 34 mieszkania o powierzchni ok. 50 m² każde.

Jak poinformowało Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zamościu – uroczyste otwarcie nowego budynku mieszkalnego przy ul. Chłodnej zaplanowano na czwartek, 22 sierpnia 2019 r.

Jest to już siódmy z kolei budynek wielorodzinny wybudowany przez TBS. Wcześniej spółka postawiła 5 bloków przy ul Lipskiej (łącznie 207 mieszkań) oraz jeden przy ul. Chłodnej. W nowym budynku znalazły się 34 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 1800 m2. Wykonawcą zadania, wyłonionym w przetargu, była firma: PR-BUD Robert Kycko z gm. Zamość.

Mieszkania oferowane przez TBS przeznaczone są do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych głównie młodych rodzin z dziećmi oraz osób zmieniających miejsce zamieszkania w związku z podjęciem pracy, które nie posiadają możliwości finansowych na zakup własnego lokalu, bądź zdolności kredytowej na zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Najemcy będą musieli wnieść tzw. partycypację w wysokości 25 proc. kosztów inwestycji.

Reklamy

 

 

-reklama-

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj