Wyniki wyborów do sejmu w okręgu nr 7. Kto zdobył najwięcej głosów? (dane z 67,07 proc. OKW)

0
689
Fot. K. Chmiel - Światłoczuły
-reklama-providentsepatoryamahaszkolasepator

Najwięcej głosów spośród kandydatów z Okręgu nr 7 (chełmsko – zamojski) otrzymał Jacek Sasin (PiS), na którego zagłosowało 56 135 osób. Na drugim miejscu w naszym okręgu pod względem ilości zdobytych głosów jest Sławomir Zawiślak, otrzymał on 17 817 głosów. Na trzecim miejscu jest Krzysztof Grabczuk (KO), którego poparło 14 537 wyborców.

Jest to stan po zliczeniu głosów z 67,07 proc. obwodowych komisji wyborczych.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1SASIN Jacek Robert56 135
2ZAWIŚLAK Sławomir17 817
3DUSZEK Marcin Kamil2 565
4HAŁAS Teresa7 513
5ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej6 517
6STEFANIUK Dariusz Paweł2 598
7ROMANOWSKI Marcin4 663
8CICHOSZ Lucjan3 762
9SZWED Zdzisław2 423
10SKIBA Leszek Marcin3 969
11GMYZ Maria1 644
12GMITRUCZUK Robert441
13STRZAŁKA Beata Małgorzata5 000
14GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan3 882
15SAWICKI Konrad Bernard1 653
16KUSIAK-JANIEC Anna3 380
17SZWAJ Jerzy Ryszard365
18BARSZCZEWSKA Barbara Aldona409
19CHMIELEWSKA Iwona416
20ZAŃKO Mariusz Artur2 978
21CZARNECKA Halina509
22MISZTAL Stanisław2 148
23PIEKARSKA Agnieszka658
24DĄBROWSKA-BANASZEK Anna11 967

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1HAIDAR Riad4 624
2ŻMIJAN Stanisław2 377
3WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja1 197
4GRABCZUK Krzysztof14 537
5GROMADZKA Małgorzata786
6ZWOLAK Rafał Mariusz1 692
7GRAD Mariusz778
8ANTONIUK Tomasz Wojciech229
9PAŃCZYK Tomasz Józef388
10JÓŹWIK Kamil130
11ZAJĄC Magdalena602
12LAMCZYK Grażyna Bogumiła52
13KOWALEWSKI Mariusz Stanisław97
14KIELISZEK-WASIOŁEK Bożena Stanisława85
15PIETRASZKIEWICZ Katarzyna Ewa74
16ŻBIKOWSKA Barbara Stefania97
17HUKIEWICZ Karolina Anna465
18ĆWIKLIŃSKA Kamila89
19PELC Katarzyna Weronika94
20KOLASIŃSKA Anna Maria65
21ZARĘBSKA Wioleta68
22RUSINEK Antoni51
23MUSOLF Jan Józef98
24ZYGARSKI Piotr Jacek148

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1SACHAJKO Jarosław6 448
2BRATKOWSKI Arkadiusz Tomasz4 801
3LITWINIUK Przemysław1 109
4RÓŻYŃSKI Wiesław Marian2 705
5SMAL Kazimierz2 930
6ROMAŃCZUK Andrzej2 952
7SZYMALA Anna562
8KOWALCZYK Jan Franciszek2 614
9WIŚNIEWSKA Anna740
10SUSZCZYŃSKI Sławomir Jan119
11MALESA Marzena Jolanta115
12CZUBA Agnieszka Renata557
13PIWKO Karolina522
14WYPYCH Teodora99
15STANIBUŁA Ryszard Zbigniew204
16FORNAL Mirosława Teresa111
17KAMIŃSKA Irena151
18NOWAK Teresa310
19KOCZKODAJ Bartosz302
20DZIUBA Anna Bożena116
21SIEMAKOWICZ Grzegorz63
22WILBIK Marek275
23NOSEK Sławomir Paweł170
24ZIELIŃSKI Janusz583

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1PAWŁOWSKA Monika Jolanta7 143
2SZELĄG Piotr Edward1 887
3BORYSIUK Bolesław Borys412
4ROGALA Sławomir319
5GOŁOŚ Michał Reoland613
6CZOBODZIŃSKA-PRZYBYSŁAWSKA Anna Jadwiga165
7WASZKIEWICZ Gerard494
8PAMULSKA Łucja Jadwiga522
9DOBOSZ-FURMAN Patrycja Anna196
10KAMOLA Magdalena Małgorzata246
11BARTOSZEWSKA-WIC Ewa Monika132
12MACERONI Grażyna Zofia73
13TROJNIEL-GOŹDZIOŁKO Aldona Wioleta77
14LITWINIEC Zbigniew110
15MALCZEWSKI Jacek Michał119
16JASEK-KOSOBUCKA Justyna48
17KAPŁON Monika181
18CHĘĆ Jacek Tomasz268
19TABOR Magdalena Aleksandra212
20KUROWSKI Jan Bolesław61
21ŻUKOWSKI Stanisław252
22KOZICKA Katarzyna Małgorzata114
23ROCZON Mateusz Maciej88
24KIEŁBASA Bogdan Antoni700

 

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1TUMANOWICZ Witold Sławomir5 890
2KASPRZAK Wiktor1 167
3IWANOWSKI Marcin Piotr380
4BĄK Stanisław835
5GOCEL Agnieszka Maria211
6BIELECKA Beata Małgorzata348
7MARCINIUK Agnieszka Monika223
8KUBICA Kamil1 001
9KUPISZ Ewelina Agata189
10MAZUREK Michał422
11BANASZCZUK Łukasz269
12CZERWIENIEC Kamil284
13PAWLAK Agnieszka Monika179
14NAGRODZKA Agnieszka85
15WÓJCIK Dorota Anna124
16SADOCHA Zbigniew Marek51
17REKUTA Daniel94
18MEKLER Anna72
19MULAWA Justyna Elżbieta103
20KĘDZIERAWSKI Kamil179
21TARNOWSKA Edyta167
22BATALIŃSKI Łukasz70
23WITKOWSKI Bartłomiej463
24SOBICH Artur Wojciech238

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1KOKOT Jan375
2KOZIARA Ewa Małgorzata185
3ŁUKASIK Rafał Mirosław99
4LANGA Dariusz57
5CHIBOWSKI Arkadiusz47
6RYPINA Beata82
7LEWCZUK Damian Jarosław89
8JÓŹWIK Justyna Renata76
9WYSOKIŃSKA Dorota94
10POPIELEC Przemysław87
11CELIŃSKI Marek54
12WASĄG Lidia Elżbieta65
13SOKOŁOWSKI Kamil83
14WOCH Ewelina Ilona81
15BODNAR Anna Maria46
16ZALEWSKA Agnieszka178
17KOWALIK Rafał707

 

-reklama-

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj