Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul. Sadowej z ul. Ciepłą.

Na skutek zderzenia motocykla z samochodem osobowym do szpitala trafił kierujący jednośladem. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że motocyklista nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem doprowadzając do zderzenia pojazdów. Mundurowi apelują o zachowanie rozwagi na drodze.

reklamapielgrzymka provident yamahaszkola

Zdarzenie miało miejsce wczoraj tuż przed godziną 14:00 w Zamościu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 40-latek kierujący motocyklem marki Honda, jadąc ulicą Sadową w kierunku ul. Peowiaków, skręcając w lewo w ul. Ciepłą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi. Osobówką kierował 19-latek z powiatu tomaszowskiego. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafił 40-letni kierowca motocykla. Jak ustalili policjanci obaj kierujący byli trzeźwi.

Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

 

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Małolat przyspieszył widząc że może zrobić kolizję i wyciągnąć pieniądze z ubezpieczenia na nowszego Golfa.Szkoda takiego ładnego Goldasa!!!

  2. Gowniarz nawet nie raczyl pasow zapiąć.
    Plaga jest tych co zrobią prawo jazdy i myślą ze po kilku miesiącach jazdy golfem trojką kupioną za pieniadze z ogórków ktore zbierali w niemczech cale wakacje to juz są zawodowymi kierowcami.
    Nie przestrzegają przepisów, wymuszają i nie stosują się do prędkości.
    Na rower a nie do samochodów takim.

    • Co ma wspólnego pierwszeństwo przejazdu z zapięciem pasów? Widzę, że mamy nową filozofię – pierwszeństwo przejazdu ma ten, kto jedzie bardziej prestiżowym pojazdem. Nawiasem mówiąc jazda ścigaczami powinna być zabroniona za sam hałas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here