reklamapielgrzymka provident yamahaszkola

Z rąk władz Miasta Zamość i przedstawicieli Lubelskiego Kuratora Oświaty, nauczyciele z Zamościa i rejonu odebrali (27.08) akty nadania stopnia awansu zawodowego.

– Przed nauczycielem, bez względu na stopień awansu zawodowego, nigdy nie kończy się jego rozwój, pozyskiwanie nowych technik nauczania, nowych zasad w pedagogice, my ciągle się rozwijamy. […] Gorąco gratulując, dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że państwo dzisiaj odbieracie tytuł nauczyciela dyplomowanego; to Wasze rodziny, pracownicy kuratorium oświaty, wizytatorzy- mówił Wicekurator Oświaty Eugeniusz Pelak.

Wyrazy uznania przekazał Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk:

– Pragnę serdecznie pogratulować niesamowitego zakończenia ścieżki zawodowej, bądź też przedostatniego stopnia awansu zawodowego nauczycieli. Zawsze wiąże się to z wielkim wysiłkiem i ciężką pracą, raz jeszcze serdecznie gratuluję.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Lublinie Wicekurator Oświaty Eugeniusz Pelak, dyrektor Delegatury w Zamościu Monika Żur, Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, Zastępca Prezydenta Miasta Małgorzata Bzówka, dyrektor Wydziału Oświaty Agnieszka Kowal.

Wszystkim nauczycielom serdecznie gratulujemy!

Lista nauczycieli, którzy otrzymali akt stopnia nauczyciela mianowanego

  1. Maliszewski Piotr Maciej, I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  2. Rafalski Emil Sylwester, I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  3. Brzozowska Wioletta, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu
  4. Sadowska-Bodziuch Renata, Szkoła Podstawowa  Nr 4 w Zamościu
  5. Magryta Adam, III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  6. Kiecana Tomasz Mikołaj, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  7. Łagód Radosław Stanisław, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  8. Michalski Leszek Tomasz, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  9. Staszczak Mateusz Stanisław, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  10. Ciechan Ewelina Anna, Specjalny Ośrodek  Szkolno-Wychowawczy w Zamościu
  11. Frączek Marta, Specjalny Ośrodek  Szkolno-Wychowawczy w Zamościu
  12. Gołębiowska Irena, Specjalny Ośrodek  Szkolno-Wychowawczy w Zamościu
  13. Gaweda Agnieszka Joanna, Przedszkole Miejskie Nr 6 w Zamościu
  14. Paszkowska Karolina, Przedszkole Miejskie Nr 7 w Zamościu
  15. Głębocka Marta, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Zamościu
  16. Staszczuk Marta, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu
  17. Taras-Dziuba Marta,  Małgorzata Szkoła Podstawowa  Nr 3 w Zamościu
  18.  Borek Katarzyna, Szkoła Podstawowa  Nr 8 w Zamościu
  19.  Krysiak Dominika Żaneta, Szkoła Podstawowa  Nr 3 w Zamościu
  20.  Kmieć Katarzyna Dagna, II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  21.  Brykner Łukasz Ryszard, Szkoła Podstawowa  Nr 4 w Zamościu
  22.  Musiej Elżbieta Wanda, Szkoła Podstawowa  Nr 4 w Zamościu
  23.  Szczepanek Marlena, Szkoła Podstawowa  Nr 7 w Zamościu

 

Lista nauczycieli dyplomowanych z rejonu Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu

  1. Micyk Katarzyna Renata, Samorządowy Zespół Szkolny w Biszczy – Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Samorządowym Zespole Szkolnym w Biszczy
  2. Fic Beata Anna, II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  3. Edelman Beata Anna, Szkoła Podstawowa w Husynnem
  4. Muła Małgorzata Bożena, Zespół Szkół Publicznych w Suścu – Szkoła Podstawowa w Suścu
  5. Flaga Adam Rafał, Zespół Szkół w Suchowoli – Szkoła Podstawowa w Suchowoli
  6. Guz Sylwia Izabela, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim
  7. Dej Monika, Przedszkole Samorządowe nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim
  8. Michalczuk Jolanta Elżbieta, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu
  9. Litwajtis Maja Elżbieta, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żdanowie
  10. Mielnik-Deryło Monika Ewa, Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu – Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu
  11. Bober Iwona Ewa, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim Pierwszym
  12. Domański Tomasz Feliks, Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach
  13. Łabańska Elżbieta, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mienianach
  14. Kwiatkowska Dorota, Szkoła Podstawowa w Czernięcinie
  15. Mazurek Weronika, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Zamościu im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu
  16. Kańska Agnieszka, Miejskie Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie
  17. Ziółkowska Agnieszka Maria, Miejskie Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie
  18. Bodziuch Ewa, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żdanowie
  19. Skwarek Marta, Publiczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie
  20. Lisecka Monika, Szkoła Podstawowa w Jarczowie
  21. Iwanicka Marzena Maria, Szkoła Podstawowa w Chodywańcach
  22. Świderek Beata Maria, Przedszkole Samorządowe nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim
  23. Szewczyk Anna, Samorządowy Zespół Szkolny w Biszczy – Szkoła Podstawowa w Samorządowym Zespole Szkolnym w Biszczy
  24. Kuźma Aneta, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu – Technikum Nr 1 w Zamościu
  25. Łotysz Danuta Maria, Szkoła Podstawowa w Uchaniach
  26. Pisklak Agnieszka, Szkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym
  27. Iwańczyk Ewelina, Szkoła Podstawowa w Chmielku
  28. Wiśniewska Elżbieta, Szkoła Podstawowa w Chmielku
  29. Orzechowska Magdalena, Szkoła Podstawowa w Husynnem
  30. Kubicka Danuta, Szkoła Podstawowa w Łabuńkach Pierwszych
  31. Mazurek Jolanta, Miejskie Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie
  32. Siwek Magdalena Ewa, Szkoła Podstawowa w Tyszowcach
  33. Winogrodzka Ilona, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie
  34. Posikata Danuta Katarzyna, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bełżcu – Przedszkole Samorządowe w Bełżcu
  35. Brogowska-Wrona Joanna Zofia, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bełżcu – Szkoła Podstawowa w Bełżcu
  36. Buczak-Antosiuk Sylwia Katarzyna, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zawadzie
  37. Wawrzusiszyn Ewelina Weronika, Szkoła Podstawowa w Typinie
  38. Budenko-Wawryk Agnieszka, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Zamościu im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu
  39. Todorczuk Eliza Maria, Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  40. Wilgos Dorota, Szkoła Podstawowa w Jarosławcu
  41. Panasiński Tomasz, Szkoła Podstawowa w Machnowie Nowym
  42. Dworzycka Magdalena, Zespół Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim – Technikum w Tomaszowie Lubelskim w Zespole Szkół nr 3 w Tomaszowie Lub.
  43. Nowak Monika, Zespół Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim – Technikum w Tomaszowie Lubelskim w Zespole Szkół nr 3 w Tomaszowie Lub.
  44. Gis Robert, Zespół Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim – Technikum w Tomaszowie Lubelskim w Zespole Szkół nr 3 w Tomaszowie Lub.
  45. Antoszek-Piasecka Małgorzata Aneta, Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirczu
  46. Borek Monika, Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce – Szkoła Podstawowa w Tarnawatce
  47. Biszczanik Alicja Aleksandra, Szkoła Podstawowa w Józefowie
  48. Czapka Anna Zuzanna, Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim
  49. Zbirowska Aneta Elżbieta, Zespół Szkół w Horodle – Szkoła Podstawowa w Horodle
  50. Gaweł Andrzej, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu
  51. Szumowski Tomasz, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu
  52. Ożga Małgorzata, Szkoła Podstawowa w Teodorówce
  53. Zarzeczny Zbigniew Piotr, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie – Liceum Ogólnokształcące w Turobinie
  54. Blacha Aneta Agata, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – Branżowa Szkoła I stopnia Nr 3 w Biłgoraju
  55. Krukowska Małgorzata, Publiczna Szkoła Podstawowa w Honiatyczach
  56. Wnuk Beata Ewa, Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bukowej
  57. Magoch Małgorzata Ewa, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – Technikum w Biłgoraju
  58. Socha Monika, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – Technikum w Biłgoraju
  59. Adamczuk Katarzyna, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu
  60. Piętak Renata, Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Biłgoraju
  61. Kwiecień Sylwia, Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Biłgoraju
  62. Babiak Dariusz, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu
  63. Kurp Marta, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Goździe Lipińskim
  64. Borowiec Edyta Agnieszka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju
  65. Maśko Marta Monika, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – Technikum w Biłgoraju
  66. Mroczek Łucja, Zespół Szkół Samorządowych w Tereszpolu Zaorendzie – Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie – Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi
  67. Bur Tamara, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie – Osadzie
  68. Kurasiewicz Joanna, Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Biłgoraju
  69. Dołba Magdalena Anna, Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
  70. Pachuta Tomasz, Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu
  71. Grzesik Patrycja, Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaszczowie
  72. Olszewski Tomasz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Zamościu im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu
  73. Trojanowski Łukasz Andrzej, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu
  74. Brożek Ewa, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu
  75. Cichosz Anna Katarzyna, Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem
  76. Zawada Sławomir Piotr, Szkoła Podstawowa w Lipsku
  77. Papierz Marek, Zespół Szkół w Goraju – Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Goraju
  78. Kawalec Iwona Beata, Szkoła Podstawowa w Lipsku
  79. Orzechowska Aleksandra, Przedszkole Miejskie Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  80. Mielniczuk Marta, Przedszkole Miejskie Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  81. Zbiegień Ewa Krystyna, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczebrzeszynie
  82. Banach Urszula Ewa, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczebrzeszynie
  83. Lachowska Aneta, Przedszkole Samorządowe Nr 2 Sportowo-Artystyczna Akademia Uśmiechu w Tomaszowie Lubelskim
  84. Antoniewicz Wojciech, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu – Technikum Nr 3 w Zamościu
  85. Wojciechowska Katarzyna, Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim
  86. Lorenz Anna Janina, Technikum w Tomaszowie Lubelskim w Zespole Szkół nr 4 w Tomaszowie Lub.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here