Tragedia na drodze. Nie żyje 17-latek

8
6540
reklama provident sepator yamahaszkola sepator

 WYPADEK ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM

Wczoraj przed północą kierujący Mazdą 626 w zjechał z drogi w miejscowości Barchaczów na lewe pobocze. Wjechał w baner reklamowy a następnie dachował uderzając w schody budynku sklepu. Dwóch rannych mężczyzn w wieku 17 i 18 zostało przetransportowanych do szpitala. Niestety 17-latek w wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł. Trwa ustalanie kto z nich kierował autem.

Policjanci z komendy miejskiej Policji w Zamościu ustalają wszystkie okoliczności wypadku do którego doszło około godziny 23.30 w miejscowości Barchaczów. Samochodem marki Mazda 626 podróżowało dwóch młodych mężczyzn w wieku 17 i 18 lat. Z nieustalonych dotąd przyczyn kierujący zjechał na lewe pobocze. Wjechał w baner reklamowy a następnie dachował uderzając w schody budynku sklepu.

Trwa ustalanie kto z nich kierował autem. Jak ustalili policjanci żaden z nich nie był właścicielem pojazdu oraz nie posiadał dokumentów. 17-latek w wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł w szpitalu.

Źródło”: Policja Lubelska

Zdjęcie poglądowe Pixabay

 

 

Reklama

8 KOMENTARZE

  1. Współczuje rodzinie😏 miejmy tylko nadzieje, że jego śmierć nie pójdzie na marne i młodzież zacznie włączać głowę. Oraz to że policja ruszy swoje 4 litery i zacznie kontrolować młodych kierowców bo niestety bardzo dużo ich tam bez prawka jeździ!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here