Brawurowa akcja policji – zatrzymali dwie odpoczywające staruszki

21
4447
-reklama-providentsepatoryamahaszkolasepator

KRASNYSTAW: ODPOCZYWAŁY NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ

75-letnia kobieta wraz ze swoją młodszą 69-letnią koleżanką postanowiła odpocząć wracając z urodzinowej imprezy. Policjanci zauważyli je gdy siedziały na drodze wojewódzkiej nr 842 w Żółkiewce. Były tak upojone alkoholem, że nie były w stanie dmuchać w alkomat. Resztę nocy spędziły w izbie wytrzeźwień.

W sobotę około godziny 22:00 patrolujący miejscowość Żółkiewka policjanci zauważyli na drodze wojewódzkiej siedzące na jezdni dwie kobiety. Były w stanie silnego upojenia alkoholowego. Mundurowym tłumaczyły, że postanowiły odpocząć, gdyż wracają z imprezy urodzinowej od koleżanki. Po wylegitymowaniu okazało się iż obydwie to mieszkanki gminy Żółkiewka w wieku 69 i 75 lat. Kobiety nie były w stanie dmuchać w alkomat, a starsza z nich, nie była w stanie sama wsiąść do radiowozu.

Dalszą część nocy imprezowiczki spędziły w Izbie Wytrzeźwień w Zamościu.

Reklamy

Źródło: POLICJA LUBELSKA

Zdjęcie poglądowe z archiwum NKZ

 

-reklama-

21 KOMENTARZE

 1. Artykuł nierzetelny, bardziej przypomina hejt na policjantów, swoją drogą pamiętam wypadek śmiertelny w okolicach Skierbieszowa kiedy to na odpoczywającego na poboczu drogi nietrzeźwego mężczyznę najechał samochód dostawczy, zwłoki były rozrzucone na odcinku kilkunastu metrów, myślę teraz że lepiej gdyby wtedy znaleźli się jacyś dzielni ludzie i zawieźli go do domu albo do izby wytrzeźwień ….ale co ja tam wiem.

 2. Naprawdę, ale to naprawdę dziwią mnie te wszystkie komentarze. Czy nikt z komentujących nie jest chociażby kierowcą?
  Mój bliski kolega zabił człowieka, który w nocy pijany znalazł się na drodze…

 3. Ha ha. Autor tekstu zapewne ironizował nazywając akcję “Brawurową”, ale zachowanie policji to już raczej nie powinno być ironią. Jak zawsze chory polski system bierze górę. 15 lat w UE, a nadal metody stalinowskie.

 4. Gdyby byli ludzmi odwiezli by do domu i na tym by sie skonczylo.ale nie bohatery wielkie akcja rodem z amerykanskiego filmu dwie babcie i izba wytrzezwien.???

  • To oczywista, oczywistość, że ten tytuł to ironia. A co do podpisu to zawsze się podpisuje imieniem i nazwiskiem.

 5. Dziwne bo zawsze dzwonią po karetkę .Teraz będą wozić napotkane osoby pod wpływem alkoholu na izbę wytrzeźwień bo na tym biznes a na szpitalu same straty.

 6. Też mi brawurowa akcja!! Wstyd, to nie ma już mandatów? Po co ciągnąć dwie starsze panie aż do Zamościa. Z całym szacunkiem określenie staruszki to lekka przesada.

  • xD No jak gdzie poscigi,strzelaniny i wybuchy??? W telewizji! 😉 … Krasnystaw dopiero cwiczy,a “staruszki”to tak na rozgrzewke.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj