Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają!

0
217

Mieszkańcy Lubelszczyzny chętnie poszukują pracy za granicą. Dużą popularnością cieszy się wśród nich między innymi Holandia.
Biura pracy Work Centre zajmujące się pośrednictwem pracy u pracodawców, w tym właśnie kraju, poszukują obecnie pracowników do niemal każdej branży.
Z aktualnymi ofertami pracy można zapoznać się w biurach w Tomaszowie Lubelskim, Jaśle i Opolu.

Praca za granicą to wciąż popularna wśród Polaków forma zarobkowania. W okresie wakacji bardzo dużo jest ofert pracy na polach oraz sortowniach warzyw i cebulek kwiatowych. Pod koniec sierpnia zaczynają się wyjazdy na zbiory jabłek i gruszek, na które również jest już prowadzona rekrutacja.
Ponadto można podjąć zatrudnienie na cały rok, szukając pracy nie tylko w rolnictwie, lecz także w przetwórstwie, przemyśle, usługach oraz produkcji.
Jednym z najchętniej wybieranych przez Polaków kierunkiem, w tym również mieszkańców województwa lubelskiego jest Holandia.
W przypadku mieszkańców naszego regionu wyszukiwanie ofert pracy w tym kraju jest o tyle łatwe, że w Tomaszowie Lubelskim od ośmiu lat działa biuro pracy Work Centre.
Firma ta zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców holenderskich od wielu lat. Wieloletnia współpraca z podmiotami działającymi na terenie Holandii pozwala Work Centre na stworzenie oferty dla osób poszukujących pracy zarówno na długi okres, jak i sezonowo.

O szczegóły ofert pracy możesz zapytać dzwoniąc do konsultanta:

Tomaszów Lubelski  | ul. Kościuszki 24 pok. 4 | tel. 533 966 678, 533 111 037
Jasło | ul. 3 Maja 30 | tel. 519 138 005, 797 351 037
Opole | ul. Ozimska 48 pok. 23 | tel. 77 441 0654, 533 155 868, 739 230 594, 533 087 111

Pracodawcy, z którymi współpracuje Work Centre zapewniają swoim pracownikom zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne, opiekę medyczną, bezpłatny transport do pracy na terenie Holandii i co najważniejsze dobre zarobki. Ponadto agencja jest w stałej współpracy z firmami transportowymi, których busy kursują codziennie, umożliwiając przejazd do Holandii i powrót do Polski.

Każdy, kto szuka ofert pracy w Holandii może w łatwy sposób wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej agencji lub skontaktować się z wybranym biurem Work Centre. W rekrutacji on-line może wziąć udział każda osoba zainteresowana ofertami pracy, bez względu na to, w jakim zakątku Polski mieszka.

Poprzedni artykułPoszukiwanie świadków w procesach sądowych – skuteczne metody
Następny artykułNajmodniejsze kolory w garderobie – przegląd trendów na 2024 rok
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments