Szybka jak błyskawica. Zamojska sprinterka – Martyna Seń pobiła rekord Polski!

0
1600

Wielki sukces sprinterki z Klubu Sportowego „Agros” Zamość podczas PZLA Mistrzostw Polski U16, które odbyły się 26-27.09.2020r. w Słupsku. Martyna Seń w biegu na 300 m pobiła rekord Polski U16 i przebiegła dystans w 38.91 sekund.

Po znakomitym biegu Martyna Seń poprawiła nieoficjalny rekord kraju, osiągając czas 38.91. Nasza zawodniczka obroniła tytuł mistrzyni kraju do lat 16 oraz jako pierwsza polska młodziczka pokonała dystans 300 metrów w czasie poniżej 39 sekund. Do niedzieli najlepszy wynik w historii w tej konkurencji wynosił 39.23 i od dwóch tygodni należał do Seń.

Nasza sprinterka była bohaterką Mistrzostw. Rekord Polski U16, to nie jedyny sukces Martyny Seń. W biegu na 100 m podopieczna trenera Stanisława Namiotki zajęła I miejsce z wynikiem 12.13.

Gratulujemy zarówno naszej zawodniczce jak i trenerowi Stanisławowi Namiotce.

To nie jedyny sukces naszej sprinterki. W biegu na 100 m Martyna Seń zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 12.13.

Poprzedni artykułKupił telefon na stronie internetowej, a po kilku dniach strona przestała istnieć