ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEGO W SUCHOWOLI

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Suchowola. Śmierć poniósł 43-letni pieszy, mieszkaniec gm. Adamów. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj tuż po godzinie 16.30 w miejscowości Suchowola. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 58-letni kierujący samochodem marki Daewoo jadąc od strony Zamościa w kierunku Krasnobrodu na łuku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i potrącił idącego chodnikiem 43-letniego mieszkańca gm. Adamów, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji.

Niestety pieszy na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu wypadku. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący daewoo był trzeźwy.
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności.

Źródło: lubelska policja

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kosa

I przez takie szmaty giną niewinni ludzie bo się idiocie spieszy…

Anonimowo
Reply to  Kosa

ja jestem z tej wsi i znam tego pana który jechał samochodem i zasną nie jechał nawet szybko więc go nie oceniaj jak nic nie wiesz

Zibi

Nic o nim nie wiesz.

Anonimowo

I skąd wiesz ze mu sie spieszyło może zasłabł w czasie jazdy zdarza sie nie był pod wpływem nawet go nie znałeś to lepiej zamilcz a nie od szmat wyzywać

Tutejszy

Co oznacza stracił panowanie nad pojazdem? Czyli pojazd wziął i pojechał sam. No tak trudno. Czasami się tak zdarza. Nie karać, nie, nie. Co najwyżej mandat 100 zł. Nie karać.