Kolejne zawody i kolejne medale “Agrosu”!

0
677

Na 36. PZLA Mistrzostwach Polski U23 w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Lublinie w dniach 29-30.06.2019 r. nie mogło zabraknąć zawodników Klubu Sportowego “AGROS” Zamość.

Aleksandra Śmiech była niezwyciężona, została złotą medalistką w rzucie młotem. Drugim zawodnikiem Klubu Sportowego „Agros” Zamość, który stanął na podium był Michał Mazur zdobywając srebrny medal w rzucie młotem. Zawodnik pobił swój rekord życiowy.

Należy również wspomnieć o innych zawodnikach, którym nie udało się stanąć na podium, ale zajęli 8 punktowane miejsca. Mowa tu o Damianie Tuz (rzut młotem) oraz o Bartoszu Kawce (pchniecie kulą).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poprzedni artykułEurofolk nadchodzi. Znamy szczegółowy PROGRAM tegorocznego Festiwalu
Następny artykułZamość: Złodzieje batoników ujęci przez strażników miejskich