Zapaśnicy “Agrosu” z medalami

0
690

W Kostrzynie nad Odrą, kolebce sportu zapaśniczego w dniach 30-31.03.2019 r. odbył się II Puchar Polski Kadetów (15-17 lat) w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy Klubu Sportowego “AGROS” Zamość wrócili z Kostrzyna ze sporymi osiągnięciami.

Kewin Materna walczący w kategorii do 45 kg, wywalczył srebrny medal, Szymon Żuk (55kg) zdobył brązowy medal, Jakub Flak walczący w kategorii wagowej do 48kg., wywalczył wysoką piątą lokatę, natomiast Szymon Wlaź (80kg) – dziewiątą.

Wszyscy zawodnicy zakwalifikowali się do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, na której będą reprezentować województwo lubelskie.

Poprzedni artykułJarosław Sachajko liderem lubelskiej listy Kukiz ’15 do Europarlamentu