Trwają poszukiwania 18-letniego Alberta Szumiły z Hrubieszowa

0
1608
Fot. KPP Hrubieszów

Od poniedziałku (7 stycznia) trwają intensywne poszukiwania 18-letniego Alberta Szumiły z Hrubieszowa. Nastolatek zaginął nocą z niedzieli na poniedziałek, gdy wyszedł z poprawin po studniówce. Na miejscu gdzie odnaleziono ślady zaginionego, pracują policjanci, nurkowie, strażacy z grupy poszukiwawczo – ratowniczej z Przemyśla przy użyciu sonaru sprawdzają koryto rzeki Huczwa.

Zaginięcie Alberta Szumiły zgłoszono dyżurnemu hrubieszowskiej policji w poniedziałek po godzinie 4:00. Jak ustalono, chłopak przebywał na imprezie w lokalu na osiedlu Lipice w Hrubieszowie. Potem najprawdopodobniej wyszedł z niej i udał się w kierunku miejscowości Brodzica. Do chwili obecnej zaginiony nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Na trasie, gdzie nastolatek widziany był po raz ostatni i gdzie odnaleziono jego ślady, pracują służby: pogranicznicy ze sprzętem noktowizyjnym, nurkowie, strażacy z łodzią. Dzisiaj grupa poszukiwawczo – ratownicza PSP z Przemyśla przy użyciu sonaru sprawdza koryto rzeki Huczwa. Na miejscu poszukiwań używano także drona oraz psa tropiącego. Sprawdzany jest każdy ślad i każda informacja. – informuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Hrubieszowska policja apeluje do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu zaginionego o pilny kontakt pod numerem telefonu 84-696-62-80 lub 112.

Zaginiony to:

Albert Szumiła
lat 18
zam. Hrubieszów

Rysopis zaginionego: wiek: 18 lat, wzrost 187 cm, szczupły, włosy krótkie blond, oczy zielone.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru ciemnego z logo adidas, spodnie dresowe koloru ciemnego z logo firmy adidas, buty sportowe, czapka koloru ciemnego.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments