Złoto dla Dominika!

0
723

Kolejny sukces utalentowanego zawodnika Agrosu Zamość! Dominik Kopeć mieszkaniec powiatu tomaszowskiego (Łuszczacz) podczas 94. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce wywalczył tytuł Mistrza Polski seniorów w biegu na 100 m – (10,26) oraz w biegu na 200 m – (20,70). W eliminacjach ustanowił rekord województwa lubelskiego (20,60).

94. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce, które odbywały się w dniach 20- 22 lipca w Lublinie to największa i najważniejsza impreza lekkoatletyczna w naszym kraju.

Dominika zobaczymy na Mistrzostwach Europy w Berlinie. Jego trenerem klubowym jest Andrzej Gdański nauczyciel Zespołu Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.

Dobrze spisała się też zamojska młociarka Aleksandra ŚMIECH, która wynikiem 63,51 m zajęła 5 miejsce.

Podczas Mistrzostw Polski Klub Agros Zamość zdobył 4 medale (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy), co w klasyfikacji medalowej dało mu 4. miejsce.