I miejsce w województwie dla uczniów “Mechanika”

0
550

Uczniowie zamojskiego “Mechanika” zajęli I miejsce w finale wojewódzkim XXII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej. W turnieju startowało 12 drużyn wyłonionych w eliminacjach powiatowych. Zawody odbyły się 25 maja 2018 r. w Chełmie. Najlepszą drużynę stworzyli: Adrian Gancarz, Łukasz Danilak, Szymon Korga z ZSP Nr 2 w Zamościu. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zdobył Łukasz Danilak,  a Adrian Gancarz wywalczył V miejsce. Uczniów przygotowywał Mirosław Skóra. Organizatorem był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować województwo lubelskie w finale ogólnopolskim 12-13 czerwca 2018 r. w Białymstoku.