Sukcesy zawodników KS „AGROS” na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów

0
563

Dwa srebrne medale i jeden brązowy przywieźli zawodnicy KS „AGROS” Zamość z Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów, które odbywały się w dniach 13-15.04.2018 r. w Mroczy.

KS „AGROS” Zamość na zawodach reprezentowały 3 zawodniczki i 2 zawodników: Klaudia Luterek, Emilia Rechul, Elżbieta Sałamacha, Karol Maksymowicz i Patryk Piekarski. Podopieczni trenera Andrzeja Gawła podczas zawodów pokazali wysoką formę i uzyskali świetne wyniki.

W kat. 53 kg srebrny medal zdobyła Klaudia Luterek, która w 2-boju uzyskała 143 kg.  Srebrny medal również zdobyła startująca w kat.75 kg Emilia Rechul z wynikiem 160 kg. Natomiast zawodniczka Sałamacha Elżbieta (kat. 90 kg) w 2-boju uzyskała 136 kg i ostatecznie zajęła 6 miejsce.

Wśród męskiej części reprezentantów KS „AGROS” Zamość najlepszy był startujący w kat. 56 kg Karol Maksymowicz, który z wynikiem 182 kg zdobył brązowy medal.  Drugi z zawodników Patryk Piekarski (kat. 85 kg) zajął 16 miejsce uzyskując w 2-boju 206 kg.

W klasyfikacji klubowej KS „AGROS” Zamość zajął 6 miejsce z dorobkiem 40 punktów.

Trenerowi Andrzejowi Gawłowi i zawodnikom gratulujemy osiągnięć i miejsc medalowych. Życzymy dalszych sukcesów.

Poprzedni artykułPo kwiaty, krzewy i wszystko inne do ogrodu na kiermasz do Sitna
Następny artykułZ ostatniej chwili. Uwaga kierowcy! Trwa kaskadowy pomiar prędkości!