Łabunie. Pobiegli dla Niepodległej

0
829

W niedzielnym biegu „dla Niepodległej” pod patronatem Wójta Gminy Łabunie wystartowało 11 osób. Nie warto tu roztrząsać, czy to dużo czy mało – „takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”. W biegu na jedno okrążenie w kategorii 7-9 lat 1 miejsca zajęli: Amelia Górska (Łabunie) 1:45 i Piotr Mróz (Bródek) 1:22. W biegu na 2 okrążenia w grupie 10-12 latków 1 miejsca zajęli: Jakub Wołoszyn (Barchaczów) 2:59 i Zuzanna Burdzy (Wólka Łabuńska) 3:42. Kategorię 13-15 reprezentował Jakub Piela (Łabunie) 2:45. 6 uczestników wystartowało w kategorii OPEN. 1 miejsce zajął Piotr Łojko (Wólka Łabuńska) 3:00, 2 miejsce z czasem 3:19 zajął Piotr Piela (Łabunie), 3 miejsce zajął Paweł Jędrzejewski (Łabunie) 3:24. 4 miejsce Łukasz Burdzy (Wólka Łabuńska) z synem Igorem na plecach 3:31. Jako piąty na metę wbiegł Paweł Mróz (Bródek) 3:50 i o włos za nim Marek Dąbrowski (Łabunie) 3:51. Stronę sportową biegu zabezpieczali animatorzy sportu na Orliku: Iwona Kuśmirz i Wojciech Antoniewicz. Nagrody i medale wręczali Antoni Wojciech Turczyn, Wójt Gminy Łabunie z Przewodniczącym Rady Gminy Łabunie Adamem Kniaziem. Dziękujemy również licznie przybyłym kibicom.