Inauguracyjny mecz jesiennej kolejki Hetman Zamość-Powiślak Końskowola

0
1098

Za nami pierwszy mecz w sezonie 2017/2018. Drużyna Marka Motyki zainaugurowała meczem na własnym boisku z Powiślakiem Końskowola jesienną kolejkę IV ligi.
Co ciekawe, trenerem Powiślaka jest doskonale znany w Zamościu Łukasz Giza, były zawodnik Hetmana. Biało-Zielono-Czerwone barwy reprezentował w sezonie 2000/01, zaliczając wiele występów aż do 2004 roku. Po raz drugi w Hetmanie pojawił się w rundzie wiosennej w sezonie 2006/07.

W inauguracyjnym meczu Hetman Zamość zremisował z Powiślakiem Końskowola 3:3

Pierwszy gol padł w 13 minucie – radość kibicom Hetmana sprawił Damian Kupisz. Reakcja Powiślaka przyszła po 5 minutach. Na 1:1 z karnego wyrównał Grzegorz Fularski.
W 45′ minucie piłka znów w bramce Hetmana po strzale Grzegorza Fularskiego.

Na samym początku drugiej połowy Hetman oddał kilka dobrych strzałów na bramkę Powoślaka, lecz dobrze interweniował Michał Bicki.- w 58′ po raz drugi piłkę w siatce umieścił Damian Kupisz, ale w 62′ do bramki trafił Maciej Pięta i było 3:2.

W 83′ do bramki Powiślaka piłkę skierował Damian Otręba ustalając wynik 3:3