To już piąte z sześciu osiedli, na którym „zacumuje” tegoroczna Wędrująca Estrada. Zabawa rozpoczyna się od 16.00 na Osiedle Partyzantów / Ogródek Jordanowski/

Program jest bogaty w atrakcje dla dużuch, małych i najmniejszych. Nie zabraknie też smacznych przekąsek, by zachować energię do zabawy.
Najmłodsi uczestnicy z pewnością zainteresują się zabawą kolorowymi kulkami czy budowaniem „domków” z wielkich klocków. Dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym idealne są warsztaty bębniarskie, nauka żonglerki i chodzenia na szczudłach z Teatrem Ognia „Utopia” oraz wspólny parkour ze Stunt Movements.

Dla wszystkich pokaz tresury psa policyjnego, malowanie buziek, warsztaty plastyczne, ekologiczne, niesamowite balonowe zwierzątka i konkursy z nagrodami.

O godz. 18.00 wystąpi Wędrowny Teatr Lalek „Małe Mi” z widowiskiem dla najmłodszych „Księzycowe Opowieści”, o godz. 19.00 rozpoczną się rodzinne warsztaty teatralne, a na zakończenie do wspólnej zabawy zaprosi energetyczny zespół San Remo – zagra i zaśpiewa Grzegorz Szostak i Marika Krajutowicz.

Jutro do świetnej zabawy zapraszamy już na ostatnie osiedle w tej edycji Wędrującej Estrady na Osiedle Zamczysko / za świetlicą osiedlową ul. Obronna 15/

A jak było wczoraj na osiedlu Nowe Miasto zobaczcie poniżej:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments