Zamość: Uderzył taksówką w mur cmentarza

8
4072
reklamamPlaneta
ZLT

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś przed południem w okolicy cmentarza przy ul. Peowiaków w Zamościu.

 

Kierowca taksówki przejechał przez chodnik i zatrzymał się na murze parafialnej nekropolii. Jak ustaliła policja – kierowca taksówki znalazł się w tym miejscu, gdyż chciał uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym od strony sklepu Jysk, samochodem marki Kia. Kierująca nim kobieta wymusiła na nim pierwszeństwo, w wyniku czego uderzył w betonowe ogrodzenie cmentarza. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kobietę ukarano mandatem karnym.

 

Kierowcy mogą w tym miejscu napotkać utrudnienia.

8 KOMENTARZE

  1. Pani swoją drogą ale nieźle musiał ta taxi gonić jak nie wychamowal na jezdni i znalazł się prawie na cmentarzu, albo psychotesty powinien zaliczyć. Nie chcę myśleć co by było jak ktoś by szedł chodnikiem.

  2. Widzialam to zdarzenie. Pani kierujaca Kia wyjeżdżając z Jysk zamiast skrecic z nakazem pojechala prosto uderzając taxi w tylne drzwi obrucilo go wlecial tam gdzie wlecial.

  3. Szybko musiała ta taxi przejechać przez rado A i przejście dla pieszych znajac miasto wie o nim wiec jadac 30 na godzine tak daleko by nie dojechal no ale za informację chyba inaczej traktowani

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here