Zamość: Msza św. w intencji budowy „Rodzinnego Domu” dla osób z niepełnosprawnościami

0
871
reklamakasastefczyka sepator provident sepator yamahaszkola sepator

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu od 28 lat służy pomocą i wsparciem dla ciężko niepełnosprawnych dzieci i młodzieży oraz ich rodzin poprzez swoje 11 placówek w Zamościu, Biłgoraju i Białobrzegach. W grudniu ubiegłego roku Stowarzyszenie rozpoczęło budowę Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami przy ul. Kresowej 24 w Zamościu pod nazwą „Rodzinny Dom”. W najbliższą niedzielę, 3 lutego w Katedrze Zamojskiej podczas wszystkich mszy świętych wierni będą modlili się w tej intencji.

Na ten „Rodzinny Dom” czeka 70 bardzo głęboko niepełnosprawnych mieszkańców Zamościa i Zamojszczyzny. Bez wspólnej modlitwy i wsparcia finansowego to Dzieło Miłosierdzia nie powstanie. – mówi Maria Królprzewodnicząca Stowarzyszenia „Krok za krokiem” i zaprasza do udziału w nabożeństwie w tej intencji

Mszy św. w Katedrze Zamojskiej 3 lutego o godz. 12.00 przewodniczyć będzie biskup pomocniczy Mariusz Leszczyński. Oprawę muzyczną zapewnią uczniowie i nauczyciele Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem”. Msza będzie transmitowana na antenie Katolickiego Radia Zamość.

Ponadto po zakończeniu każdej mszy św. odprawionej tego dnia w Katedrze, przedstawiciele Stowarzyszenie ‚Krok za krokiem” będą kwestować w celu zbierania funduszy na budowę „Rodzinnego Domu”.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here