Wielka konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Zamościu! (Dużo zdjęć i film)

6
1745
reklamaProvident

Wczoraj w piątek  21.09.2018 r. w budynku CKF „Stylowy”  odbyła się Konwencja Samorządowa PiS dla Zamojszczyzny. Przedstawiono kandydata na Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka oraz kandydatów PiS na radnych sejmikowych Okręgu Nr 5, radnych gminnych, powiatowych, miejskich, a także kandydatów PiS na Wójtów, Burmistrzów Okręgu nr 7 z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego.

Konwencje prowadził Piotr Błażewicz (kandydat PiS do Rady Miasta Zamość, nr 1 okręg 2) a otworzył wydarzenie Poseł na Sejm Sławomir Zawiślak.

Poniżej nasza fotorelacja i link to transmisji z wydarzenia:

TRANSMISJA Z WYDARZENIA – KLIKNIJ

 

6 KOMENTARZE

  1. Zaczynam tracić wiarę w Pis i dobrą zmianę, zawsze na nich głosowałem jednak przeglądając zdjęcia ze zgrozą zauważam, że zafundowali sobie V kolumnę we własnych szeregach. Zauważyłem na konwencji osobę plującą jeszcze pół roku temu wyjątkowym jadem na braci Kaczyńskich, kościół i wszystko co tylko w nawet minimalnym stopniu wiązało się z tym ugrupowaniem. Kto takich ludzi wprowadza do partii, przecież to czysta kompromitacja również dla wprowadzającego. W ten sposób odwróci się od was stały elektorat, gdyż moja rodzina nie będzie popierać „farbowanych ” którzy pod dobrotliwym uśmieszkiem skrywają wyłącznie dążenie do realizacji własnego interesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here