VII Dni Motoryzacji

0
2265

Pierwsza część VII Dni Motoryzacji za nami. Impreza rozpoczęła się paradą motocykli, które odbyły trasę z Rynku Wielkiego na płytę boiska szkolnego „MECHANIKA” (ZSP Nr 2 przy ul. Szczebrzeskiej 41).

Wśród atrakcji budzących największe zainteresowanie uczestników były: pokaz akcji ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej z cięciem blach karoserii pojazdu, pokazy jazdy ekstremalnej na motocyklach – FRS, pokaz jazdy na trolejach, pokaz jazdy gokardem, pokaz jazdy pojazdem z zawieszeniem pneumatycznym, pokaz akcji ratowniczej straży pożarnej, pokaz akcji zatrzymania przestępcy przez policję, jazda samochodem osobowym z instruktorem nauki jazdy, jazda na symulatorze, prezentacja pojazdów specjalistycznych różnych służb, prezentacje pojazdów zamojskich salonów samochodowych, prezentacja pojazdów tuningowanych i zabytkowych, quadów. gokartów, motocykli, motorówki WOPR.

Organizatorzy przygotowali liczne zawody i konkursy z cennymi nagrodami (m. In. konkurs na najwolniejszą jazdę na motocyklu, jazdy sprawnościowej samochodem  „próba Stewarta”, I zawody robotów sumo). Można było poddać się próbie i zmierzyć się ze sobą w alkogoglach. Piknikowej atmosferze przy grochówce sprzyjała słoneczna pogoda.

Kolejne atrakcje motoryzacyjne będą się odbywały 4 i 5 czerwca na rynku solnym.

źródło: materiał nadesłany (tekst i foto)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here