Święto cyrku i akrobacji w Zamościu.

0
949
reklamamPlaneta
Provident
ZLT

Zamość znów stanie się stolicą cyrku i akrobacji. W ramach kolejnej edycji Festiwalu Sztuk Ulicznych „Na Bruku”na Rynku Wodnym w Zamościu, przez dwa majówkowe dni (1 i 2 maja) podziwiać będziemy wyjątkowych i niesamowitych artystów ulicznych z naszego kraju.

Festiwal to program pełen różnego rodzaju artystów: akrobatów, szczudlarzy, połykaczy ognia, którzy przyjeżdżają do Zamościa z całej Polski, by przez dwa dni czarować zamojską publikę.

Jeżeli nie wiesz co zrobić i gdzie się wybrać na tegoroczną majówkę, to zdecydowanie nie ma lepszego wyboru. Co roku zbieramy tłumy na starym mieście, bo tylko te dwa dni pozwalają obejrzeć NIEZWYKŁYCH ludzi! PRZYJDŹ I ZOBACZ! Program pojawi się już wkrótce, będziemy również przedstawiać kolejno każdego artystę, który pojawi się na tegorocznym festiwalu. Uzbrójcie się w cierpliwość. Zapraszajcie znajomych!” – piszą na facebokowym profilu wydarzenia, jego organizatorzy

Festiwal Sztuk Ulicznych „Na Bruku” 2019 odbędzie się dzięki wsparciu Miasta Zamość. Głównym organizatorem imprezy jest Zamojski Dom Kultury oraz Teatr Ognia Utopia.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here