SOR w szpitalu „papieskim” po modernizacji

2
876
reklamaPSL sepator pielgrzymka sepator provident sepator yamahaszkola sepator

Zakończył się remont Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. We wtorek, 21 maja odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego oddziału. 

Zakończony właśnie projekt obejmował: modernizację SOR z uwzględnieniem utworzenia stanowiska do wstępnej intensywnej terapii, doposażenie w sprzęt medyczny oraz remont estakady i wykonanie windy dla osób niepełnosprawnych.

W oficjalnym otwarciu zmodernizowanego SORu w zamojskim szpitalu, wzięła udział wicemarszałek sejmu – Beata Mazurek.

Koszt inwestycji to ponad 3,5 mln. zł, z czego prawie 3 mln. zł pochodziło ze środków unijnych. Ok. 320 tys. zł do przedsięwzięcia dołożył Samorząd Województwa Lubelskiego.

Następnym krokiem ma być modernizacja oddziału neurologii. Dyrekcja szpitala „papieskiego” ubiega się o 10 mln złotych na ten cel z rezerwy budżetu państwa. Wicemarszałek Sejmu zadeklarowała, że wesprze te starania.

Fot. Szpital JPII
Fot. Szpital JPII
Fot. Szpital JPII

 

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Modernizowali oddział, czy tą Panią bo zdjęć odziału nie ma wcale tylko raczej kampanijne ustawki przed oddziałem. Za to ta Pani to całkiem jakby zmodernizowana, szczególnie na plakatach wyborczych- jakiś taki ludzki wyraz twarzy ma, w końcu. Niestety wcale do siebie nie podobna i wyborcy nie poznają i dopiero będzie.

  2. Oczywiście pani marszałek się szczególnie udzielała przy tej modernizacji , więc ma największe prawo przecinać wstęgę. Wybory powinny być co miesiąc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here