Rowerem wjechał w busa. Tłumaczył, że go nie zauważył

2
385
reklamapielgrzymka provident yamahaszkola

ROWERZYSTA WJECHAŁ W BUSA SZKOLNEGO, BO GO NIEZAUWAŻYŁ

Wczoraj doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 57-letniego rowerzysty i busa szkolnego. Jak się okazało cyklista tak zatracił się w jeździe swoim jednośladem, że nie zauważył busa szkolnego, który zatrzymał się na jezdni. Kolarz wjechał w tylne drzwi pojazdu i z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00 w miejscowości Mojsławice, gdzie według zgłoszenia kierujący rowerem wjechał w busa szkolnego służącego do przewozu dzieci. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zastali tam załogę karetki pogotowia, która udzielała pomocy medycznej rowerzyście. Jak ustalono 57-letni cyklista tak zatracił się w jeździe swoim jednośladem, że nie zauważył jak jadący przed nim kierowca busa szkolnego zatrzymał się na jezdni. Rowerzysta nie podnosząc głowy i nie patrząc się przed siebie wjechał w tyle drzwi pojazdu.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. 57-letni cyklista z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Natomiast 57-letni kierowca mercedesa nie poniósł żadnych obrażeń ciała. Rowerzysta został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

fot.pixabay

Źródło: Policja Zamojska

 

Reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here