Międzynarodowa wystawa kotów już dzisiaj! Będziecie?

0
840
Hetmańska Wystawa Kotów Rasowych organizowana w zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, co roku ściąga do naszego miasta spore grono miłośników tych mruczących czworonogów. Dzisiaj i jutro (10-11 czerwca) odbędzie się już III  edycja tej międzynarodowej imprezy. Nowy Kurier Zamojski jest patronem medialnym wydarzenia.
Kocie piękności prezentowane na wystawie, będzie można oglądać w zamojskim OSiR w godz. 10:00 – 17:00. Bilety wstępu będą kosztowały: 10,00 zł (normalny), 5,00 zł (ulgowy).
 
Organizatorem III Hetmańskiej Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych w Zamościu, tak jak i poprzednich edycji wydarzenia, jest klub IBSCC (Międzynarodowy Klub Miłośników Kotów Brytyjskich Krótkowłosych z Lublina). Koty oceniać będą sędziowie z Polski, Ukrainy, Kazachstanu i Rosji.
Dodatkowo na wystawie zostaną przyznane specjalne puchary ufundowane między innymi przez Prezydenta Miasta Zamość, dyrektora ZOO w Zamościu oraz Panią Janinę Gąsiorowską. Otrzyma je: kot, który przebył najdłuższą drogę na wystawę, najstarszy kot wystawy, kot rasy brytyjskiej, kot rasy syberyjskiej. Ponadto specjalnym pucharem zostanie nagrodzony kot wybrany przez fundatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here