Kto wygra najbliższe wybory samorządowe? SONDA

6
2500
reklamaProvident

TU ZAGŁOSUJESZ KLIKNIJ

21 października br. mieszkańcy Zamościa będą wybierać prezydenta na kolejną kadencję. Znamy już troje kandydatów na to stanowisko.

Wybory samorządowe 2018 odbędą się 21 października. Druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast odbędzie się 4 listopada. Druga tura organizowana jest wówczas, gdy żaden z kandydatów nie zdobędzie co najmniej 50 proc. ważnych głosów w I turze.

Pierwsi kandydaci na prezydenta Zamościa

Znamy już troje kandydatów na stanowisko prezydenta Zamościa (stan na 14 sierpnia 2018 r.). Są to (wg kolejności ogłoszenia decyzji o kandydowaniu):

Andrzej Wnuk – prezydent Zamościa od 2014 roku, ubiegający się o reelekcję jako kandydat niezależny, popierany przez PiS,

Marta Pfeifer – radna Rady Miasta Zamość, kandydatka niezależna,

Sławomir Ćwik – kandydat Koalicji Obywatelskiej, w skład której wchodzą: PO, Nowoczesna, SLD i PSL.

Nie można wykluczyć, że kandydatów będzie więcej. O ewentualnych kolejnych kandydaturach będziemy informować w Portalu Zamojskim.

TU ZAGŁOSUJESZ KLIKNIJ

Poniżej wyniki na godzinę 12.00 16 sierpnia 2108

Zdjęcie główne: Portal Zamojski, opracowano na podstawie artykułu w Portalu Zamojskim

 

6 KOMENTARZE

  1. Lepiej wybrać Pana Wnuka,bo to co obiecał wykonuje że swoim zarządem i dba o dobro mieszkańców ,a reszta kandydatów na obiecuje a jak dorwie się do władzy prezydenckiej ,będzie myśleć jak zapchać sobie kieszenie i w dupie bedzie dobro ludzi się liczyć .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here