reklama Wybory Zawiślak

Krasnystaw w EUROhicie

To Euroduszek stróż, Bruksela jest tuz, tuż… – ten refren nuci już prawie całe województwo, a nawet Polska. Oficjalna piosenka Eurowyborów, którą nagrał Poseł Marcin Duszek – dziesiątka na liście PiS obiegła już Internet, prasę i radio. W teledysku pojawia się także Krasnystaw oraz słynny napis: Reprezentant #LKS w UE. 

Poseł Marcin Duszek jest Posłem na Sejm 2. kadencji z Międzyrzeca Podlaskiego i startuje do Parlamentu Europejskiego z ostatniego – 10. miejsca. Ostatnio głośno zrobiło się o Pośle za sprawą nagranego teledysku Euroduszek, który na YouTube zrobił już niemałe zamieszanie. W klipie występuje sam Poseł, który pokazuje swoją drogę z Lubelszczyzny do Brukseli. Piosenkę wykonał międzyrzecki zespół disco-polo Fortex, z którym Poseł współpracuje już od wielu lat.

-Znamy się nie od dziś, już kiedy byłem samorządowcem zespól występował w organizowanych przeze mnie akcjach charytatywnych i chętnie włączał się w podobne inicjatywy. Kiedy zdecydowałem się na nagranie piosenki – wiedziałem, że zrobimy to wspólnie! – mówi Marcin Duszek.

Kilka ujęć „eurohitu” było nagrywanych także w Krasnymstawie. Marcin Duszek wraz z występującymi w teledysku „euroduszkami”, nazwanymi tak przez Internautów wyraźnie wskazuje na napis ”Reprezentant #LKS w UE”. 

Czy Euroduszek zostanie hitem eurowyborów? Przekonamy się już 26 maja. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here