Jest pozwolenie na budowę fabryki mebli w Zamościu

4
973

Firma Meble Polskie otrzymała pozwolenie na budowę zakładu produkcji mebli na terenach Podstrefy Zamość przy ul. Strefowej.

Inwestor z branży meblarskiej Janusz Fijałek Meble Polskie, we wrześniu 2017r. wygrał przetarg na zakup dwóch działek o numerach ewidencyjnych: 14/65, o powierzchni 1 ha i 14/66 o powierzchni 3 ha, zlokalizowanych przy ul. Strefowej, stanowiących tereny Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec.

Inwestor na zakupionych nieruchomościach zamierza wybudować zakład produkcyjno-magazynowy, w którym planuje zatrudnić ok. 200 osób

Prezydent Andrzej Wnuk wydał‚ wczoraj (25.04.2018), pozwolenie na realizację inwestycji. Pozwolenie dotyczy budowy na tych terenach zakładu produkcyjnego z magazynem wysokiego składowania oraz częścią biurowo-socjalna wraz z przyłączem kanalizacji sanitarnej, przyłączem kanalizacji deszczowej, przyłączem wodociągowym, zbiornikiem retencyjnym, parkingami, drogami wewnętrznymi oraz stacja transformatorową.

Będzie to, to drugi w Zamościu, zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji mebli tapicerowanych, zlokalizowany w zamojskiej podstrefie.

4 KOMENTARZE

  1. to z Karolówki trzeba się wyprowadzać, już teraz ciężko mieszkać obok peleciarni co hałasuje i brudzi,jak tak dalej będzie to polecą pozwy sądowe na urząd miasta i wielkich inwestorow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here