Czas na rewanż

0
685
fot. Kazimierz Chmiel
reklamamPlaneta
ZLT

Aż dwa miesiące kazali czekać zamojskim kibicom na ponowne ligowe emocje zawodnicy MKS Padwa Zamość. Na szczęście dla fanów szczypiorniaka, długa przerwa wreszcie dobiegła końca. W najbliższą niedzielę, 10 lutego o godz. 17 żółto-czerwoni zmierzą się na własnym parkiecie z MTS Chrzanów.

Chrzanowianie tworzą obecnie jedną z najbardziej doświadczonych ekip w całej stawce. Efekt takiego stanu rzeczy jest łatwy do przewidzenia. MTS zalicza się do grona najmocniejszych ekip w całej stawce, zajmując obecnie czwarte miejsce z dorobkiem 24 punktów. Zamościanie z kolei mają cztery „oczka” mniej. W niedzielę dojdzie więc do starcia sąsiadów z tabeli. W pierwszym spotkaniu, rozegranym w Chrzanowie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 37:30.

Drużyna z Zamościa udanie rozpoczęła rundę rewanżową. Przed dwoma tygodniami podopieczni trenera Marcina Czerwonki pokonali po emocjonującym meczu AZS UW Warszawa 25.22. Zamościanom w odniesieniu cennego zwycięstwa nie przeszkodziła nawet absencja najlepszego strzelca drużyny Tomasza Fugiela. Lider zespołu tuż przed meczem doznał kontuzji łydki. Choć sam zawodnik zapewnia, że z każdym dniem czuje się coraz lepiej, to jego udział w niedzielnym spotkaniu stoi pod małym znakiem zapytania.

Zagramy z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Myślę jednak, że wygrana w Warszawie uskrzydli nas i da nam dodatkową porcję energii. Poza tym, możemy liczyć na żywiołowy doping naszych kibiców. W takiej atmosferze gra się zdecydowanie przyjemniej – mówi Tomasz Sałach, rozgrywający Padwy Zamość.

Przedsprzedaż biletów na niedzielne spotkanie,a także karnetów na całą rundę rewanżową ruszyła w czwartek,7 lutego. Wejściówki w cenie: 18zł (trybuna główna), 12 zł (normalny), 6zł (ulgowy) są dostępne w recepcji hali OSIR. Od czwartku można również zaopatrzyć się w karnety na rundę rewanżową w cenie 60 zł (normalny), 30 zł (ulgowy).

Podczas niedzielnego spotkania będzie można ponadto wesprzeć budowę Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami. Datki na rozwój nowego projektu będą zbierali wolontariusze SPDN „Krok za krokiem” z Zamościa.

Początek spotkania o godz. 17. Czterdzieści minut wcześniej otworzymy trybuny dla kibiców.

materiał nadesłany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here